Ціни на автовишки: як визначити оптимальний бюджет

Ціни на автовишки: як визначити оптимальний бюджет

Автовежа є сучасною технікою, яка активно застосовується у різних сферах. Головне завдання такої конструкції – підняти необхідний матеріал чи людину на вказану висоту чи, навпаки, опустити під землю. Вартість такої машини досить висока, вона залежить від комплектації, додаткових можливостей та бренду. Дізнатись ціни на автовишки можна на сайті через консультанта. Перед покупкою варто оцінити свої фінансові можливості та вибрати модель, яка відповідатиме вимогам та бюджету.

Від чого залежать ціни на автовишки

Спочатку варто розібратися, що є автомобільною вежею і в чому її особливості. Конструкція складається з бази - це автомобіль, на якому розташована робоча платформа, і вже тут розміщується механізм підйому. Перевага в тому, що машина може бути різною, але найчастіше застосовують вантажівки для забезпечення стійкості.

Використовуються такі машини у багатьох сферах, це:

  • будівельні роботи;

  • монтаж та демонтаж ліній електропередач;

  • ремонтні роботи на фасадах;

  • робота із рекламними щитами.

Максимальна висота підйому такої техніки – 27 метрів. Автовишки не розраховані на підйом вантажів, вони безпечно піднімають на потрібний рівень переважно працівників. Управління здійснюється автоматично чи дистанційно. Всі процеси контролюються, тому якщо дотримуватись правил безпеки, то ніякого травматизму точно не буде.

Головне питання, яке цікавить покупців – це ціни на автовишки. На ринку представлений широкий діапазон такої техніки, вибір досить великий. Вирішивши придбати, слід оцінити сферу застосування. Вартість залежатиме від технічних параметрів.

Головний критерій – висота підйому. Йдеться про безпечний рівень, на якому механізм піднімає людину і при цьому залишається стійким. Чим вищий підйом, тим більшою буде ціна. На вартість також може впливати тип шасі та особливості підйомника. У середньому ціна на нові машини коливається від 1 до 10 млн. грн.

Де краще купувати автовишки

Сьогодні можна техніку взяти в оренду, купити вживану або нову. Найвигідніший варіант - останній.

По-перше, нові сучасні автовежі мають гарантію від виробника. Декілька років можна користуватися і не боятися поломок.

По-друге, власну машину можна здавати в оренду, а це додатковий дохід.

По-третє, можна вибрати, який тип шасі встановити, все залежить від технічних вимог.

Великою популярністю користуються моделі турецьких, італійських та французьких брендів. Їх можна знайти в інтернеті та придбати за доступною ціною. Багато компаній пропонують клієнтам можливість купити лізинг. Таке придбання буде вигідним, активне застосування техніки швидко окупиться власнику.

Джерело: https://avtek.ua/ua/c-avtopodiemniki